KABELKY POMÁHAJÍ

SBĚR KABELEK ZAČÍNÁ UŽ 1. ČERVNA 2019. 

Již brzy zahájíme další ročník dobročinného projektu KABELKY POMÁHAJÍ.

Máte doma kabelku (batůžek, psaníčko, pánskou tašku)...která by mohla udělat radost ještě někomu dalšímu?

Věnujte nám ji pro dobrou věc. Kabelku můžete odnést na jedno z mnoha sběrných míst v Ústeckém kraji (viz tabulka níže).

U nás v obchodním centru je sběrným místem infostánek u hlavního vchodu a také prodejna CAMP DAVID/SOCCX.

Kabelky nabídneme 9. - 10.8.2019 v rámci bazarového prodeje za lidové ceny začínající už na 50 Kč. Prodej se uskuteční přímo u nás v pasáži obchodního centra.

A komu letos za vybrané peníze pomůžeme?

Kačence, Jáchymovi a Honzíkovi.

Kačence zjistili zhruba v jednom roce dětskou mozkovou obrnu. Holčička je mentálně zcela v pořádku, je narozená z dvojčat a jakmile začala více vnímat, začala se také ptát maminky, proč nemůže chodit a běhat chodit jako její sestra...celý příběh této báječné holčičky je níže pod textem ve fotogalerii.

Kačence se pokusíme pomoci získat finanční prostředky na chodníček s bradly

Jáchymovi jsou sotva dva roky a má neurologem určené diagnózy, kterými jsou atrofie mozku, spastická forma dětské mozkové obrny, levostranná hemipareza, epilepsie, susp.porucha sluchu. Je to však velice aktivní a šikovné dítě, které dělá i díky svým sourozencům úžasné pokroky. Pro celý příběh Jáchyma klikněte níže do fotogalerie.

Jáchymka bysme rádi pomohli poslat na neurorehabiliační pobyt do Klímkovic.

Honzíkovi je dnes 8 let a v podstatě od narození je téměř nevidomý. Od 2 let trpí poruchou autistického spektra (diagnóza PAS). Honzík letos nastoupil na speciální školu do Ústí nad Labem, kde se mohou věnovat jeho vzdělávání a rozvoji. Celý příběh Hozníka najdete také dole pod textem.

Honzíkovi bysme rádi koupili do školy speciální papír určený pro výuku nevidomých. Škola bohužel tyto pomůcky nehradí a pro rodiče je to velký finanční výdaj. 200 listů tohoto papíru stojí 5 500 CZK. 

Pomůžete dětem  společně s námi?

SBĚR KABELEK ZAČÍNÁ UŽ 1. ČERVNA 2019. 

PROHLÉDNĚTE DOMA SKŘÍNĚ, VĚŠÁKY, ZÁSUVKY.

MOŽNÁ MÁTE KOUSEK, KTERÝ UŽ TAK ČASTO NENOSÍTE, ALE MŮŽE POTĚŠIT NĚKOHO DALŠÍHO.

DĚKUJEME ZA VAŠI MILOU POMOC. VELICE SI JÍ VÁŽÍME.

Seznam sběrných míst 2019 [XLSX]