KABELKY POMÁHAJÍ

SBĚR KABELEK BYL ZAHÁJEN! 

ZAHÁJILI JSME TŘETÍ ROČNÍK DOBROČINNÉHO PROJEKTU "KABELKY POMÁHAJÍ".

Máte doma kabelku (batůžek, psaníčko, pánskou tašku)...která by mohla udělat radost ještě někomu dalšímu?

Věnujte nám ji pro dobrou věc. Kabelku můžete odnést na jedno z mnoha sběrných míst v Ústeckém kraji (seznam všech sběrných míst najdete níže ve fotogalerii).

U nás v obchodním centru je sběrným místem infostánek u hlavního vchodu a také prodejna CAMP DAVID/SOCCX.

Kabelky nabídneme 9. - 10.8.2019 v rámci bazarového prodeje za lidové ceny začínající už na 100 Kč. Prodej se uskuteční přímo u nás v pasáži obchodního centra.

Čas konání bazaru:

9. sprna od 13:00 - 18:00 hod

10. srpna od 10:00 - 18:00 hod

A komu letos za vybrané peníze pomůžeme?

Kačence, Jáchymovi a Honzíkovi.

Kačence zjistili zhruba v jednom roce dětskou mozkovou obrnu. Holčička je mentálně zcela v pořádku, je narozená z dvojčat a jakmile začala více vnímat, začala se také ptát maminky, proč nemůže chodit a běhat chodit jako její sestra...celý příběh této krásné holčičky je níže pod textem ve fotogalerii.

Kačence se pokusíme pomoci získat finanční prostředky na chodníček s bradly

Jáchymovi jsou sotva 2 roky a má neurologem určené diagnózy - atrofie mozku, spastická forma dětské obrny, levostranná hemipareza, epilepsie.... Je to ovšem moc šikovný chlapeček , který bojuje a také díky svým sourozencům dělá velké pokroky. Celý příběh malého Jáchyma najdete níže ve fotogalerii. 

Jáchymka bysme rádi poslali s vaší pomoci na měsíční neurorehabiliační pobyt do Klímkovic.

Honzíkovi je dnes 8 let a v podstatě od narození je téměř nevidomý. Od 2 let trpí poruchou autistického spektra (diagnóza PAS). Honzík letos nastoupil na speciální školu do Ústí nad Labem, kde se mohou věnovat jeho vzdělávání a rozvoji. Celý příběh Honzíka najdete také dole pod textem.

Honzíkovi bysme rádi koupili do školy speciální papír určený pro výuku nevidomých. Škola bohužel tyto pomůcky nehradí a pro rodiče je to velký finanční výdaj. 200 listů tohoto papíru stojí 5 500 CZK a je to jediná cesta jak se může učit a rozvíjet.

Pomůžete dětem společně s námi? 

PROHLÉDNĚTE DOMA SKŘÍNĚ, VĚŠÁKY, ZÁSUVKY.

MOŽNÁ MÁTE KOUSEK, KTERÝ UŽ TAK ČASTO NENOSÍTE, ALE MŮŽE POTĚŠIT NĚKOHO DALŠÍHO.

DĚKUJEME ZA VAŠI MILOU POMOC. VELICE SI JÍ VÁŽÍME.