TIK TOK v CIRKUS PARKU

Tik Tok v Teplicích !
Jedna z nejpopulárnějších zábavních aplikací na tvorbu videí a streamování už je více jak dva roky populární i u nás.
A stejně jako třeba na Youtube, i zde jsou populární tvůrci a jejich fanoušci.
My jsme pro Vás ve spolupráci s Dětský svět - Cirkus park připravili jedinečné setkání mladých a úspěšných "Tik Tokerů" , které na svých profilech sledují až statisíce lidí a jejichž videa denně sbírají stejné množství zhlédnutí a lajků !

Můžete se těšit na:

Jirku Remeška - Jeden z nejpopulárnějších "lamačů" srdcí, který disponuje více jak 300 tis. sledujícími

Kristal Shine - Na Tik Toku disponuje více jak 250 tis. fanoušky, ale věnuje se také instagramu, kde má téměř 50 tis. lidí, kromě točení videí také ráda fotí.

Laaduška - Sympatická a velmi aktivní Tik Tokerka, kterou můžete znát třeba z videí od Adama Kajumiho či Míny. Lada nedávno vydala svojí první písničku a miluje cestování.


Ines - Muzikálová a filmová herečka a zpěvačka, která má za sebou více jak 200 představení v populárních muzikálech Divadla Broadway či Hudebního Divadla Karlín, vítězka mezinárodních tanečních a pěveckých soutěží, a v poslední době také známá díky Tik Toku, instagramu a jejímu prvnímu videoklipu "Heygirl" , kde si zahrál i výše zmíněný Jirka.

V sobotu 25.1. se můžete od 14:00 těšit na program, kde se dětem bude tahle čtveřice naplno věnovat, natáčet a konzultovat s nimi videa, fotit, nebo třeba jen povídat a předávat zkušenosti z natáčení.

K dispozici bude také naše exklusivní nová video-stěna, kde si může každý zkusit natočit třeba svůj první Tik Tok a dát tak naplno prostor své kreativitě !

Těšíme se na Vás!

Vstupné do CIRKUS PARKU se v den konání akce platí pouze základní, tedy 180 Kč/dítě, 50 Kč*/dospělý doprovod.

* vstupné pro dospělého je konzumační, tedy jakmile si objednáte občerstvení v restauraci, 50 Kč se vám automaticky od této útraty odečte

* Pozor! Pokud si žádné občerstvení nekoupíte, 50 Kč vám obsluha při odchodu nevrací!!! Stále je to prostě vstupné, jen máte výhodu, že jej můžete projíst/propít. :-)