Otevírací doby

  Obchodní centrum
po-ne 9:00 – 21:00

  Hypermarket
po-ne 8:00 – 22:00

  KFC Drive Thru
po-ne 9:00 – 21:30

  Čerpací stanice PRIM
NON STOP - samoobslužná ČS

  Myčka IMO
po-so 8:00 – 20:00
ne 10:00 – 18:00


KABELKY POMÁHAJÍ

Dokázali jsme to jen díky vám!

Děkujeme srdečně všem, kteří se zapojili do tohoto dobročinného projektu - ať už jste byli naším sběrným místem, kabelku věnovali nebo si ji přišli koupit....jen díky vám všem se podařilo pro děti vybrat potřebný obnos peněz. Za kabelky bylo utrženo přes 80.000 Kč!

Navíc! K bezplatnému vybudování bezbariérového přístupu pro Zdendu se nabídla firma Mostecká montážní a.s.

Děkujeme vám, jste úžasní :-)

Co za vybrané peníze pořídíme?

  • Andrejka potřebuje termonánožník a Apple iPad Air 2. Půjde v září do přípravné třídy a vzhledem k jejímu postižení je pro ni velmi potřebný. Andrejce by velmi pomohly aplikace na podporu zraku (s programem VoiceOver), celkové mentální podpory, kterých je nespočet a na podporu komunikace. Např. KLÁBOSIL je první česká autorská aplikace pro iPad, určená pro augmentativní a alternativní komunikaci (AAK). Jejím smyslem je umožnit lidem s obtížemi při užívání mluvené řeči sdělovat své potřeby a emoce, komunikovat s okolím a dále své komunikační schopnosti rozvíjet. Termonánožník jí zahřeje přes zimu nožičky, celé dny tráví v kočárku, jde v podstatě o speciální tepelný fusak. Cena termonánožníku je 11.000 Kč, cena iPadu je 17.000 Kč.
  • Zdeněček potřebuje vybudovat před vchodem do domu nájezd pro invalidní vozík. Doposud chlapeček zdolává schody po kolenou, maminka jej už neunese....Náklad na zbudování nájezdu je 15.000 Kč. 
  • Matěj potřebuje speciální vertikalizační pomůcku. Vertikalizace je pro Matěje přínosná jako prevence osteoporózy (kterou bohužel trpí), zlepšení plicních funkcí (dýchání ve stoje je jiné než v sedě), posílení atrofovaných a zkrácených šlach a svalů. Doplatek na tento přístroj je 42.000 Kč.

   

  

Sběrná místa:

  

  

 

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

nahoru