Otevírací doby

  Obchodní centrum
po-ne: 9:00 – 21:00

  Hypermarket Albert
po-ne: 8:00 – 22:00

  KFC Drive Thru
po-ne: 9:00 – 21:30

  Čerpací stanice PRIM
NON STOP - samoobslužná ČS

  Myčka IMO
po-so: 8:00 – 20:00
ne: 10:00 – 18:00


PEPCO

735 174 190

Po-Ne: 9:00 - 21:00

www.pepco.cz/

info.skcz@pepco.eu

Vedoucí: Lukáš Giňa

PRO NÍ - Módní oděvy a doplňky pro každý den nebo spodní prádlo – u nás naleznete vždy nejlepší nabídku za nejnižší cenu. Každá žena si v PEPCO pro sebe něco najde. Naším zákaznicím nabízíme širokou nabídku výrobků nejvyšší jakosti a v libovolném stylu – od domácí pohody po eleganci na významné příležitosti.

PRO NĚJ - Stylový každý den? V PEPCO máme zajímavou nabídku pro muže v casual a sportovním stylu. Vše za atraktivní ceny. Nákupy v PEPCO mohou být příjemným zážitkem také pro muže. I ti si v obchodech našeho řetězce zcela určitě najdou svůj vlastní styl. Nezávisle na tom, zda volí spíše styl sportovní nebo ten každodenní.

PRO DÍTĚ - Široká nabídka módního, pohodlného a levného dětského oblečení i pro ty větší – to je záruka vydařených nákupů. PEPCO je řetězcem pro rodinné nákupy. Naše výrobky nabízíme za nejnižší ceny, díky čemuž u nás při nakupování spoříte a máte víc pro své nejbližší. Protože investování do rodiny se vyplácí. A nejvíce se vyplácí investování do dětí. Pro své děti naleznete v PEPCO takřka vše. Jako vždy za nejnižší ceny.

PRO DOMÁCNOST - Polštáře, záclony, nože, talíře a k tomu spousta dalších položek v domácnosti nezbytných – vše v nejmodernějších barvách, podle aktuálních trendů, ale za rozumnou cenu. V PEPCO najdete vše co potřebujete, aby se Váš domov proměnil v pohodlné rodinné hnízdo. V obchodech našeho řetězce naleznete vše co potřebujete a to za atraktivní ceny, které ze zařizování Vašeho domova udělají rychlou, snadnou a příjemnou záležitost.

ZNAČKOVÉ PRODUKTY - Barbie, Disney, Hello Kitty... V PEPCO koupíte také značkové produkty s postavičkami z nejpopulárnějších pohádek, protože víme, co mají děti nejraději...

HRAČKY A EDUKACE - Jako dárek nebo pro společné chvíle – každá příležitost je vhodná pro nákup her a hraček. A můžete udělat Vaším mrňousům radost. Stojí to tak málo. Darujte dětem trochu radosti! S PEPCO způsobíte, že se na jejich tvářích objeví široký úsměv, nezávisle na příležitosti. Od karnevalových převleků, přes hry a edukativní karty, až po hračky, které způsobí, že každý den našich mrňousů bude naplněn radostí.

SEZÓNNÍ PŘEDMĚTY - Máme širokou nabídku sezónních výrobků. Ověřte si, co můžete koupit v PEPCO za nejnižší cenu! V PEPCO je vždy sezóna pro nejlepší a zároveň nejlevnější nákupy. V závislosti na ročním období u nás najdete specializovanou nabídku

nahoru