CK FISCHER

0. Na plánku

Dnes otevřeno
  • po–ne 8:00–20:00
Obchod nepřijímá dárkovou kartu centra

Informace o obchodě

Jsme CK FISCHER.

Váš partner ve světě cestování.

Jsme tu, abychom plnili vaše cestovatelské sny. Nabízíme víc než dovolenou, vytváříme svět vašich zážitků. Vy máte v tomto světě nejdůležitější roli. My svou roli vidíme v poskytování nejkvalitnějších služeb, v profesionálním zázemí, v umění naslouchat a porozumět vašim přáním. Díky dlouholeté tradici a zázemí nejsilnější cestovní skupiny v ČR vám budeme spolehlivým partnerem na cestách.

Jsme součástí FISCHER GROUP – největší cestovní skupiny v České republice.

Od května 2020 jsme také hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ a EXIM tours.

Každá z našich značek je úspěšná v odlišném segmentu a společně se ideálně doplňují. Najdete u nás největší portfolio destinací a nejkvalitnější služby.

Měníme cestovatelské sny ve skutečnost

Staneme se vaším partnerem na každé cestě, ať už sníte o letecké dovolené ve Středomoří nebo v exotických destinacích. Naši klienti si nejvíce oblíbili řecké ostrovy, Egypt, Turecko a Baleáry. Z exotiky vítězí Spojené arabské emiráty, Dominikánská republika a Kuba.

Máme řádné zajištění proti úpadku. Vaše finanční prostředky jsou tak u nás v naprostém bezpečí.