POMÁHÁME SPOLEČNĚ

OLYMPIA TEPLICE se dlouhodobě věnuje dobročinným projektům, které jsou zaměřeny na pomoc rodinám s nemocnými dětmi. Díky vám všem se nám je daří realizovat a pomáhat. Děkujeme vám.

O jaké projekty se jedná?

  • KABELKY POMÁHAJÍ –  již 6 let pomáháme společně s vámi rodinám s vážně nemocnými dětmi. Naposledy se dobročinný bazar uskutečnil 3., 10. a 16. září 2022. Tento ročník jsme rozšířili sortiment bazaru o pásky, šátky a dětské knihy. Na projektu opět spolupracujem s nadací Život dětem, která výtěžek rozdělí mezi tři vážně nemocné děti - Marušku, Toníčka a Nicolase. Velice nadaci děkujeme za podporu. 

    Výtěžek roku 2022 z prodeje darovaného zboží je úžasných 91.800 Kč! Děkujeme všem, kteří jste dorazili a zakoupili nebo darovali kabelku a také těm, kteří se podíleli na uspořádání této krásné akce, protože bez vás by tento projekt nebyl tak úspěšný.
    Díky vám všem jsme za 6 let existence projektu dokázali pro nemocné děti získat bez mála 550 tis Kč!

  • KOUZELNÝ ZVONEČEK – více jak 18 let spolupráce s tímto dětským domovem je pro nás radost. A každý rok jsme znovu a znovu mile překvapeni, jak jste úžasní, jak vám záleží na tom, aby děti měly pěkné Vánoce. Na zvonečku se každý rok objeví okolo 60 dětských přání a vy je dětem vždy splníte. My pak dětem dárky těsně přes svátky hromadně předáváme.

Děkujeme, že společně s vámi i v tomto roce můžeme pomáhat a rozdávat radost.