POMÁHÁME SPOLEČNĚ

OLYMPIA TEPLICE se dlouhodobě věnuje několika regionálním dobročinným projektům. Díky vám všem se nám je daří realizovat a pomáhat potřebným lidem a organizacím v našem okolí. Děkujeme vám.

Jaké projekty náš čekají v letošním roce?

  • KABELKY POMÁHAJÍ –  již 6. rokem pomáháme společně s vámi rodinám s vážně nemocnými dětmi. V letošním roce se dobročinný bazar uskuteční 3. a 10. září 2022. Již nyní nám můžete nosit kabelky, které byste do bazaru rádi darovali. Tento ročník rozšiřujeme sortiment bazaru, přijímáme také pásky, šátky a dětské knihy. Vše jen čisté a v dobrém stavu. Na projektu opět spolupracujem s nadací Život dětem, která výtěžek rozdělí mezi tři vážně nemocné děti - Marušku, Toníčka a Nicolase. Velice nadaci děkujeme za podporu. Příběhy dětí si můžete přečíst ZDE. Děkujeme vám z celého srdce.
  • KOUZELNÝ ZVONEČEK – více jak 15 let spolupráce s tímto dětským domovem je pro nás radost. A každý rok jsme znovu a znovu mile překvapeni, jak jste úžasní, jak vám záleží na tom, aby děti měly pěkné Vánoce. Na zvonečku se každý rok objeví okolo 60 dětských přání a vy je dětem vždy splníte. My pak dětem dárky těsně přes svátky hromadně předáváme. 

Děkujeme, že společně s vámi i v tomto roce můžeme pomáhat a rozdávat radost.