POMÁHÁME SPOLEČNĚ

OLYMPIA TEPLICE se dlouhodobě věnuje několika regionálním dobročinným projektům. Díky vám všem se nám je daří realizovat a pomáhat potřebným lidem a organizacím v našem okolí. Děkujeme vám.

Jaké projekty náš čekají v roce 2021?

  • KABELKY POMÁHAJÍ – na dobročinný kabelkový bazar se můžete těšit na začátku srpna. Už od května ale budeme sbírat kabelky, které následně připravíme k prodeji. Přineste nám kabelku, kterou už nenosíte, ale mohla by ještě udělat radost někomu dalšímu. Každý rok máme v kraji několik desítek sběrných míst, za což partnerům velmi děkujeme.
  • KRÁSA POMÁHÁ – dobročinná módní show, díky které se každý rok vyberou peníze na primárně dětská oddělení krajských nemocnic. V projektu jsme zapojeni jako partneři a letos druhým rokem věnujeme nemocnici výtěžek z kabelkového bazaru.
  • KOUZELNÝ ZVONEČEK – více jak 15 let spolupráce s tímto dětským domovem je pro nás radost. A každý rok jsme znovu a znovu mile překvapeni, jak jste úžasní, jak vám záleží na tom, aby děti měly pěkné Vánoce. Na zvonečku se každý rok objeví okolo 60 dětských přání a vy jim je vždy splníte. My pak dětem dárky těsně přes svátky hromadně předáváme.

Těšíme se, že společně s vámi i v roce 2021 budeme moci pomáhat a rozdávat radost.