POMÁHÁME SPOLEČNĚ

OLYMPIA TEPLICE se dlouhodobě věnuje několika regionálním dobročinným projektům. Díky vám všem se nám je daří realizovat a pomáhat potřebným lidem a organizacím v našem okolí. Děkujeme vám.

Jaké projekty náš čekají v letošním roce?

  • KABELKY POMÁHAJÍ –  dobročinný kabelkový bazar se uskutečnil letos v září. Věnovali jste nám do prodeje několi stovek parádních kabelek a díky tomu jsme při jejich prodeji utržili úžasných 95 000 CZK. Výtěžek z prodeje kabelek bude věnován nadaci Život dětem, která peníze rozdělí mezi dvě vážně nemocné děti - Michalku a Jáchyma. Oběma dětem jsme tak díky vám přispěli významnou finanční částkou na neurorehabilitační pobyt v Klimkovicích. Děkujeme vám z celého srdce.
  • KOUZELNÝ ZVONEČEK – více jak 15 let spolupráce s tímto dětským domovem je pro nás radost. A každý rok jsme znovu a znovu mile překvapeni, jak jste úžasní, jak vám záleží na tom, aby děti měly pěkné Vánoce. Na zvonečku se každý rok objeví okolo 60 dětských přání a vy je dětem vždy splníte. My pak dětem dárky těsně přes svátky hromadně předáváme. Kouzelný zvoneček se letos rozezněl v pasáži 11. listopadu, až do 17. prosince 2021 se máte možnost zapojit a některému z dětí jeho vánoční přání vyplnit. Děkujeme vám z celého srdce za projevenou štědrost.

Děkujeme, že společně s vámi i v tomto roce můžeme pomáhat a rozdávat radost.