Regionální obchodní centrum Olympia Teplice je skvěle dostupné jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou. Naše obchodní centrum je plně bezbariérové.

Nákupy u nás jsou radostí. Máme nejlepší výběr módních značek, stylové kavárny, italskou restauraci Trappola a nechybí ani kvalitní nabídka občerstvení typu fast food. Pro děti připravujeme pravidelně zábavné akce a podporujeme dobročinné projekty v regionu. Skvělé zázemí nabízíme také rodinám s dětmi. Využít u nás můžete dva prostorné přebalovací koutky, v každém najdete mikrovlnou troubu na ohřev dětské stravy a také rodinnou toaletu. Na infostánku vám rádi poskytneme plenku zdarma, pro starší děti máme bezpečnostní náramky. Aktuálně centrum prochází rekonstrukcí a vy se tak v letošním roce můžete těšit na mnoho nových obchodů a služeb.

Exluzivně jen u nás

Jsme specialisté na elegantní módu:

Blažek
Steilmann
pietro filipi
OTTO BERG

Jsme jedineční svojí nabídkou obchodů, které jinde nenajdete:

DECATHLON
RESERVED
sOliver
90 Obchodů v Olympii
27 000+ m2 Velikost obchodních ploch
Jediný DECATHLON v Ústeckém kraji
1100+ Počet parkovacích míst v objektu
11 Kaváren a restaurací

Dárkové poukazy

Darujte možnost výběru. Dárkové poukazy zakoupíte na infostánku a platí do více jak 40 našich obchodů.

Více informací

Rekonstrukce

Nastal čas na změnu. Podívejte se jaké nové obchody a služby jsme pro vás již otevřeli nebo brzy otevřeme. Rekonstrukcí projde také interiér a exteriér obchodního centra, přestěhujeme jídelní část centra, otevřeme nové restaurace a kavárny, pro rodiny s dětmi stavíme největší zábavný park v Ústeckém kraji.

Více informací

Uzamykatelné skříňky

Nové samooblužné skříňky jsou určené pro krátkodobé a bezpečné uložení osobních věcí, v rámci standardní otevírací doby obchodního centra. Své věci si do ní jednoduše zamknete zadáním 4místného kódu, který si sami zvolíte. Odložené věci je potřeba si vyzvednout ještě týž den. Není možné si u nás cokoliv uschovávat přes noc. Skřínky jsou pod trvalým kamerovým dohledem, ale nejsou trezor. Neuzamykejte do nich cenné předměty nebo finanční hotovost. Skříňky najdete v chodbě mezi obchody TAKKO a CCC. Věříme, že nové skříňky vám zpříjemní nákupy a čas strávený u nás.

Otevírací doba

Obchodní centrum

Po–Ne 9:00–21:00

Hypermarket Albert

Po–So 8:00–22:00
Ne 9:00–22:00

KFC Drive Thru

Po–Ne 9:00–21:00

Čerpací stanice PRIM

Po–Ne 0:00–24:00

Myčka IMO

Po–Ne 8:00–20:00