KABELKY POMÁHAJÍ

SBĚR KABELEK NA NAŠEM INFOSTÁNKU JE V TUTO CHVÍLI ZRUŠEN. TAKÉ DALŠÍ SBĚRNÁ MÍSTA MAJÍ NA ZÁKLADĚ VLÁDNÍHO USTANOVENÍ PŘERUŠENÝ PROVOZ. PROSÍME VÁS TEDY O TRPĚLIVOST.  KE SBĚRU KABELEK SE URČITĚ VRÁTÍME, JAKMILE SE SITUACE STABILIZUJE. 

DATUM DOBROČINNÉHO BAZARU BUDE BRZY UPŘESNĚNO.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

..........................................................................................................................................................................................

DARUJTE KABELKU, DARUJETE NADĚJI.

KUPTE SI KABELKU, POMŮŽETE!

4. ročník dobročinného projektu s názvem "KABELKY POMÁHAJÍ" byl zahájen.

MÁTE DOMA KABELKU, KTEROU NENOSÍTE, ALE MOHLA BY JEŠTĚ UDĚLAT RADOST NĚKOMU DALŠÍMU?

DARUJTE NÁM JI DO DOBROČINNÉHO BAZARU. 

Kam můžete kabelku odnést? U nás v obchodním centru od vás kabelku přijme obsluha infostánku nebo personál prodejny CAMP DAVID.

Níže v seznamu najdete několik desítek dalších sběrných míst nejen v Teplicích. 

Tímto děkujeme všem partnerům, kteří se do sběru zapojili a nabídli nám své provozovny, restaurace nebo třeba školní třídy jako sběrná místa.

DATUM DOBROČINNÉHO BAZARU BUDE BRZY UPŘESNĚNO.

Výtěžek z prodeje bude letos věnován Nadačnímu fondu Krajské zdravotní, a.s., která předá tyto finanční prostředky Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Nadace zajišťuje finanční krytí testování nových potencionálních dárců kostní dřeně.

Nadační fond Krajské zdravotní, a.s. je letošním partnerem celého projektu. Nově tak najdete sběrná místa také ve všech nemocnicích, které Krajská zdravotní, a.s. sdružuje:

  • Teplice
  • Ústí nad Labem
  • Most
  • Chomutov
  • Děčín

Víte, že pouze jeden člověk ze sta projde všemi testy na výbornou a může se tak zařadit do databáze dárců?

Zdravý muž či žena ve věku 18 − 35 let může vstoupit do Českého národního registru dárců dřeně a jednou třeba zachránit život těžce nemocnému tím, že daruje nepatrné množství svých zdravých krvetvorných buněk pro transplantaci. 

Máte zájem vstoupit do registru dárců? Přihlášku najdete ZDE.

Transplantaci kostní dřeně absolvuje v České republice ročně několik set pacientů. Z toho 75 % dárců krvetvorných buněk je od nepříbuzného dobrovolného dárce. Bohužel pro každého čtvrtého pacienta se "jeho" dárce kostní dřeně nenajde… Proto je tak nutné počet dobrovolníků v registru neustále zvyšovat.

Zajímá li vás toto téma blíže, ZDE najdete mnoho detailních informací o dárcovství i samotné transplantaci.

Děkujeme z celého srdce každému, kdo se do kabelkového projektu zapojí, věnuje kabelku do prodeje nebo si ji přijde v rámci bazaru koupit.

nadacni-fond-cmyk - Copy

Všechny naše akce najdete také na www.kudyznudy.cz.