MILADA WINTER RUN

VYBĚHNĚTE ZA ZIMNÍM ZÁŽITKEM 

  • PRO VŠECHNY DĚTI JSME PŘIPRAVILI DÁREK KE STARTOVNÉMU  - FUNKČNÍ TRIČKO.
  • PRO VŠECHNY DĚTI, KTERÉ SE UMÍSTÍ, MÁME PŘIPRAVENÉ PĚKNÉ CENY. 
  • NEBUDE CHYBĚT KOUTEK, KDE VÁM ZDARMA POHLÍDÁME DĚTI - na květnovém a červnovém závodě.

Běžeckou sezonu na severu Čech zahajuje WINTER Milada Run, který každým rokem láká stovky běžců na kouzelně zasněžené a ledové království jezera.

REGISTROVAT NA ZÁVOD SE MŮŽETE ZDE.

Milada Tour je oblíbený rodinný sportovní seriál s profesionální organizací, jehož součástí jsou tři různé závody a také mnoho doprovodných aktivit.

Závody se konají v unikátní krajině bývalého hnědouhelného dolu, který se v posledních letech změnil v krásné přírodní prostředí jezera Milada, které se nachází nedaleko Ústí nad Labem na rozmezí Krušných hor a Českého středohoří.

Všechny závody spojuje rodinná a přátelská atmosféra. Na své si přijdou v mnoha kategoriích a na různých trasách děti, rodiny i dospělí závodníci. Vysokou úroveň a oblíbenost hodnotí také sami závodníci.

Milada Tour nejsou jen závody. Celoroční aktivitu doplňuje několik doprovodných akcí, jako jsou tréninkové běhy a vyjížďky, filmová představení, virtuální běhy, úklid jezera a další. Velmi důležitý je také charitativní podtext. Jen v loňském roce věnovali organizátoři tam, kde je to třeba 210 000 Kč!